Veletržní tašky – Tašky z netkané textilie – to nejlepší pro vaši kampaň

PP tašky jsou vhodným reklamním předmětem pro velké reklamní kampaně, veletrhy a podobně. Výhodou netkaných tašek s potiskem je nižší pořizovací cena, nevýhodou je struktura a savost materiálu, který nejde potisknout tak dobře jako u látkových tašek, kde můžeme tisknout i plnobarevné motivy. Nicméně pro jednodušší motivy jsou tašky z netkané textilie dobrou volbou v poměru cena vs kvalita. Zde je ukázka jednobarevného bílého tisku.

tašky-z-netkané-textilie-detail

Proč si objednat veletržní tašky právě u nás?

  • Bohatý výběr z těch nejrůznějších druhů a tvarů
  • Pestrá škála barev, jak pestrobarevných, tak jemnějších a pastelových
  • Atraktivní ceny, které se vám vyplatí i při veliké objednávce
  • Krátké dodací termíny, jejichž dodržení vám garantujeme
  • Vhodné pro veliké série, výroba ve velkém – reklamní a marketingové kampaně, veletržní tašky

Naše nabídka je opravdu veliká, zajisté je ale možné, že jsou vaše požadavky tak specifické a výjimečné, že u nás nenajdete přesně takový kus, který by vám stoprocentně vyhovoval. To ale není vůbec žádným problémem, pokud máte speciální přání, nějaký námět anebo zkrátka nějaký specifický požadavek, tak se na nás neváhejte i tak obrátit. Zajišťujeme totiž výrobu tašek z netkané textilie dokonce i na zakázku, proto je toho možné využít a nechat si ušít takové kusy, které budou již plně vyhovovat vašim představám.

Technologie potisku:

Tiskneme výhradně sítotiskem, přímými barvami nebo transferem. Dbáme na přesnost detailů a dodržení barevnosti. Barvy mícháme dle vzorníku PANTONE C. Zde najdete naše reference.