Sítotisk nás baví

Nabízíme plnobarevný, ale i jednobarevný potisk textilu metodou sítotisku.Využíváme veškeré dostupné možnosti, které sítotisk v současné době nabízí. Tiskneme malé i velké série a dokážeme potisknout prakticky cokoliv. Pro tisk používáme barvy, které mají velmi vysokou trvanlivost a barevnou stálost. Obdobnou formou je možnosti využití leptací barvy tzv discharge, které pronikají přímo do struktury vlákna látky. Tisk je na omak neznatelný a vzhledově působí matným dojmem.

Plastisolové barvy

plastisolove-barvy-promotasky-cz

Jsou nejčastěji používané barvy pro potisk textilu. Zajímavé svým povrchem, barevný film je velmi elastický a příjemný na omak. Vzhledem k vysoké teplotě potřebné vytvrzení barvy, není možné potisknout syntetické materiály.

Vodové barvy

vodove-barvy-promotasky-cz

Vhodné pro potisk textilu (bavlny), papíru, PVC, lepenky. Příjemné na dotek, ne tak výrazné jako plastisolové. Vhodné pro potisk světlejšího textilu. Lze prát i na vyšší teploty a žehlit, ekologicky nezávadné barvy vhodné pro potisk dětského oblečení atd…

Ředidlové barvy

redidlove-barvy-promotasky-cz

Ředidlové barvy se využívají v případě kdy vodou ředitelné nelze použít z důvodu potiskového materiálu nebo když využití výrobku bude vyžadovat vyšší odolnost.
Svým rozsahem použití pokrývají širokou škálu použití. Nejčastěji toto použití nalezneme třeba při potisku plastů, kovů, porcelánu, textilu, dřeva či papíru.

Discharge

discharge-promotasky-cz

Využití barvy, která v sobě ukrývá speciální bělidlo. Po natištění, barva odstraní z vláken barvu a povrch tak získá svojí přírodní barvu, Při přidání pigmentu se vlákno zároveň i obarví. Výsledkem je pak potisk bez nánosu barvy, který je vzdušný. Nejčastěji používáme pro potisk triček. Více na našem webu www.promotricka.cz

Efekty

metalicke-barvy-stribrna-promotasky-cz

Puff efekt 
3D tisk
Imitační efekty
Metalické efekty
Reflexní a fosforeskující efekty