Reklamní tašky – reklama, která se vyplatí

Reklamní tašky s potiskem jsou v dnešní době jedním z nejvyhledávanějších reklamních produktu. Naše firma se specializuje na dodávku a potisk reklamních tašek již řadu let. V naší nabídce najdete látkové tašky, jutové tašky, batůžky, vaky a sáčky, papírové tašky.

Potisk tašek

Tašky potiskujeme nejčastěji přímým nebo transferovým sítotiskem. Papírové tašky od 1000 kusů flexotiskem. Standardní dodací termíny včetně potisku jsou 7 až 14 dní.  U vybraných produktů poskytujeme i expresní dodávku od 3 dnů. Objednávky již od 50 kusů. Denní kapacita 8000 kusů.

 

Látkové tašky

Látkové tašky

Nabízíme široký výběr standardních bavlněných tašek v různých gramážích, barvách a velikostech. Pro netradiční zakázky nabízíme prémiové bavlněné tašky nebo BIO bavlněné tašky a fairtrade bavlněné tašky.

Pro reklamní akce nebo veletrhy máme v naší nabídce tašky z netkané textilie, které jsou vhodné pro velké série a kampaně. Dále u nás najdete skládací tašky, které jsou zajímavé tím, že se dají složit do nejrůznějších tvarů a jsou velice skladné. Pro ty co si nevyberou z naší nabídky v e-shopu nabízíme zakázkovou výrobu na míru. Kompletní nabídku látkových tašek si můžete prohlédnout po kliknutí na obrázek.

 

 

 

 

jutové tašky

Jutové tašky

Nabízíme klasické jutové tašky z přírodní juty v různých rozměrech a barevných kombinacích. Jutové tašky se vyznačují vysokou nosností a v kombinaci s laminací jsou jednoznačně nejvhodnější pro velké objemné nákupy. U nás najdete nejen klasické jutové tašky, ale i tašky na láhve.

Novinkou jsou laminované tašky s metalizovanými vlákny a juta kombinovaná s bavlnou v různých odstínech. Kompletní nabídku jutových tašek si můžete prohlédnout po kliknutí na obrázek.

 

 

 

 

 

 

 

Batužky_vaky_a_sáčky

Batůžky, vaky a sáčky

Batůžky, vaky a sáčky s potiskem nebo z potisku, dodáváme v široké škále typů, barev a velikostí z BIO bavlny, netkané textilie nebo z polyesteru. Využití nacházejí ve školách a školkách, jako školní batůžky na výlety, nebo na cvičební potřeby. Sáčky se skvěle hodí na propagaci malých předmětů, nebo na bylinky.

Kompletní nabídku batůžků, vaků a sáčků si můžete prohlédnout po kliknutí na obrázek.

.

 

 

 

 

 

 

 

papírové-tašky---kategoriePapírové tašky

V naší nabídce najdete papírové tašky s plochým uchem, krouceným nebo bavlněným. Papírové tašky na víno, eko luxusní tašky, darkové luxusní tašky nebo tašky na menu box atd…Papírové tašky potiskujeme od 100 kusů jednobarevně.

Ideální pro prezentaci vašich výrobku, obchodu ,restaurace či firmy. Papírové tašky jsou také vhodné pro Vaši konferenci nebo veletrh.