Nabízíme reklamní textil a následný potisk triček, mikin, čepic, zástěr, šátků atd. Více informací a reference najdete na www.promotricka.cz

Potisk triček a reklamního textilu

V naší nabídce najdete širokou škálu triček, polokošilí, mikin, čepic a dětského zboží vyrobeného z nejrůznějších materiálů včetně BIO bavlny v různých gramážích a barvách od předních světových výrobců.

Pro výběr textilu využijte katalog zde, popřípadě klikněte na banner níže.

online-katalog-textiluS Vaší případnou poptávkou nás prosím kontaktujte emailem na info@promo-team.eu nebo telefonicky na čísle +420 777 730 083 nebo +420 777 730 988.

Spolupracujeme s více dodavateli textilu, v případě, žě jste si v katalogu nevybrali nebo máte zájem o jinou značku, jsme připraveni vyhovět Vaším individuálním požadavkům.

fruit of the loom adleralex-foxB&Celevategildanhanesjames-&-nicholsonJHKKeyarussellSlazengersolsstedmanresult

Zakázková výroba reklamního textilu

Pro zákazniky, kteří si u nás nevyberou ze standardní konfečkní nabídky, nabízíme vlastní zakázkovou výrobu textilu. Na zakázku ušijeme a potiskneme látkové tašky, trička, mikiny, nákrčníky atd. Rádi vám pomůžeme při výběru vhodných materiálů, střihů a barev, ale konečné provedení je vždy na Vašem rozhodnutí. Dbáme na prvotřídní kvalitu, dodržování termínu a dobré jméno zákazníka.