Děkujeme, že jste rozhodli objednat reklamní tašky u naší firmy. Pro správné vyřízení a doručení vaší objednávky, vyplňte následující formulář.

Děkujeme, Czech Promoteam s.r.o.

Pole s (*) jsou povinná.

Číslo objednávky / cenové nabídky - najdete v pravém horním rohu "příklad 2125MH" (*)

Zde vložte finální cenovou nabídku (*)

Termín dodání - Vámi zadaný termín není závazný. Dodací termín určuje obchodník po vzájemné dohodě.
Termín dodání u standardních tašek 3 - 14 dní, tašky šité na zakázku do 1000 kusů 3 - 4 týdny. Nad 1000 ks dle domluvy. (*)

Zde vložte námi zaslané grafické podklady - Pokud ještě nemáte, přiložte Vaši grafiku, logo, atd...ideální ve vektorech, formáty pdf, cdr, eps, ai. Texty převedené do křivek. Rastrové grafiky ve velikosti 200-300 dpi, 1:1. Nejlépe tif, psd, na průhledném pozadí. (v případě tisku na černý textil může být grafika včetně pozadí). V případě, že potřebujete poradit, volejte na +420 777 730 988

Poznámky k potisku - specifikace barev, ideální čísla Pantone C, umístění grafiky, efekty atd.Jméno firmy

Kontaktní osoba (*)

Telefonní číslo (*)

Váš email (*)


Fakturační údaje (*)

Společnost:

Jméno a příjmení:

Adresa:

Město:

PSČ:

IČO:

DIČ: Dodací adresa stejná jako fakturační

Dodací údaje - v případě, že jsou stejné jako fakturační, nevyplňujte

Společnost:

Jméno a příjmení:

Adresa:

Město:

PSČ:


Způsob platby - po obdržení vaší objednávky, obdržíte zálohovou fakturu na textil ve 100 % výši, doplatek za potisk atd...uhradíte ve chvíli doručení zboží formou dobírky. V případě, že jste s obchodníkem dohodnuti jinak, vyberte si z následujících možností. Do 100 kusů nevystavujeme zálohovou fakturu.


Poznámky k objednávce

captchaZařazení objednávky do výroby - objednávka bude zařazena do výroby až po uhrazení zálohové faktury a odsouhlasení grafických podkladů. Do 100 kusů nevystavujeme zálohovou fakturu.