Vladimír Beran – Základní umělecká škola
„Po dlouhé době jsem se u této firmy setkal s profesionálním a lidským přístupem – kde rychle komunikují, platí zde definice barev a schvalování náhledů, kvalitně a rychle tisknou – a ještě mají velmi dobré ceny. Radost spolupracovat.“

Vladimír Beran – Základní umělecká škola - Police nad Metují

Manon Deboise – French Alliance

„Hello, we receveid the bags. Everything is perfect, thank you ! :)“

Manon Deboise – French Alliance - Prague

Jakub Souček – Prague Up & Coming

Spolupráce se společností Czech Promoteam s.r.o. můžu vřele doporučit. S vyřízením objednávky jsem byl velice spokojený. Objednané zboží je kvalitní a to i zpracování mnou požadované grafiky na reklamních předmětech. Velmi mě potěšila také vstřícnost, flexibilita a komunikace při vyřizování objednávky. Objednávku jsem řešil na poslední chvíli, a tak jsem zboží potřeboval co nejrychleji dodat. Během několika hodin po zaslání mého dotazu emailem jsem již měl odpověď, že objednávku není problém vyřídit a bude připravena v mnou požadovaném termínu. Na konkrétních detailech a dopravě jsme se domluvili telefonicky a tak nedošlo ani k žádnému nedorozumění. V budoucnu se na firmu Czech Promoteam opět rád obrátím.

Jakub Souček – Prague Up & Coming - Praha

Hana Šulcová – tcp cloud a.s.

Ráda bych Vám poděkovala za zajištění promo tašek pro naši společnost. Byli jsme velmi spokojeni s vašimi profesionálními službami (rychlost, úprava loga) a samozřejmě za kvalitu dodaného zboží.

Hana Šulcová – tcp cloud a.s. - Praha

Vladislava Hudeczková – Norges KFUK-KFUM

Dobrý den,
právě jsem obdržela objednané tašky. Chtěla bych Vám moc poděkovat za ochotu a spolupráci, tašky jsou opravdu povedené a krásné.

Vladislava Hudeczková – Norges KFUK-KFUM - Oslo

Neskutečně mile mě překvapila kvalita a celkové zpracování plátěných tašek, které jsme si nechali vytvořit na náš festival Poděbradské swingování.
Oceňuji i celkový přístup a vřele všem doporučuji!
Děkuji, Jana Langrová

Plátěné tašky pro Městské kulturní centrum Poděbrady