Kvalitní látkové, neboli plátěné tašky s potiskem jsou v dnešní době vyhledávaným reklamním produktem. Na rozdíl od igelitek, které většinou okamžitě končí v odpadkovém koši, bavlněné tašky jsou používány denně. Pořizovací cena o proti igelitovým taškám je sice vyšší, ale plátěné tašky jsou ve finále mnohem výhodnější a ekologičtější.

Naše nabídka zahrnuje standardní látkové a plátěné tašky konfekční, tedy takové, které dodáváme od externích dodavatelů a tašky šité na zakázku, které vyrábíme ve vlastní produkci, dle potřeb a přání zákazníka. Základní modely vybírejte v našem e-shopu.

Můžete si vybrat z mnoha druhů a především z mnoha nejrůznějších barev, od obyčejných pastelových až po pestré a výrazné. Nejčastěji používané standardní bavlněné tašky jsou 140 gramové, nicméně dodáváme i 240 anebo 280 gramové. Vybrat si můžete tašku s dlouhými anebo krátkými uchy, u tašek šitých na zakázku je možné vytvořit i jejich kombinaci.

Proč si objednat látkové tašky právě u nás?

  • Atraktivní ceny, díky kterým bude nakupování u nás ještě příjemnější
  • e-shop – široká nabídka těch nejrůznějších tašek (různé barvy, materiály, tvary…)
  • Velmi krátké dodací termíny, to na čem se domluvíme, vždy splníme

Technologie potisku:

Tiskneme výhradně sítotiskem, přímými barvami nebo transferem. Dbáme na přesnost detailů a dodržení barevnosti. Standardně tiskneme plastizolem, nebo vodovými barvami. V případě výběru BIO tašek nabízíme potisk ekologickými barvami. Barvy mícháme dle vzorníku PANTONE C.

Efekty: puff, imitace kůže, glitr, 3D, metalické, reflexní a fluorescentní barvy. Zde najdete naše reference.