Látkové tašky s potiskem

Naše látkové tašky s potiskem nebo bez potisku, dodáváme v široké škále typů, barev a velikostí. Nabízíme textilní tašky v následujících kategorijích. Látkové tašky, bio bavlněné tašky, fairtrade bavlněné tašky, tašky z netkané textilie a skládací tašky. V případě, že si nevyberete z naší nabídky konfekčních tašek, zajišťujeme také výrobu tašek na zakázku. Naše zakázková výroba tašek umožňuje výrobu atypických střihu, výběr z více gramáží, dvoubarevné kombinace a především s celoplošným potiskem. látkové tašky

Proč právě látkové tašky?

Látkové tašky, neboli plátěné tašky jsou v dnešní době čím dál více oblíbené. Jsou ekologické, šetrné k životnímu prostředí a o proti igelitovým taškám i velmi pevné. Ale především nekončí v odpadkových koších. Pokud tedy hledáte kvalitní reklamní tašky, které budou dlouho a efektivně propagovat Vaší firmu nebo značku, vsaďte na naše látkové tašky a uvidíte, že právě tato volba bude skvělým marketingovým tahem.

Potisk látkových tašek?

Potisk látkových tašek provádíme sítotiskem nebo transferem. Technologii tisku přizpůsobujeme vždy materiálu, barevnosti tištěného motivu a Vašim požadavkům. Ukázky našich referencí najdete zde.