UCHA

BAREVNÁ UCHA

Dopasujte ucha bavlněné tašky dle potřeby vašeho projektu nebo barvy firemního loga. Nabízíme libovolnou kombinaci barev z dostupných materiálů.

ŠIROKÁ UCHA

Ucha našich bavlněných tašek mohou být jakékoliv šíře. Standardní šířka je 2,5 cm. U tašek větších rozměrů, doporučujeme šířku 4 cm. Širší ucha tašky poskytují větší komfort pro pohodlné nošení.

DVOJITÉ UCHA

DVOJITÁ UCHA

Naše reklamní tašky mohou mít současně krátké i dlouhé ucha. Tašku s dvojitými uchy lze pohodlně nosit na rameni nebo v ruce. Odlište svoji reklamní tašku od ostatních standardních tašek, které jsou na trhu.

STANDARDNÍ UCHA

STANDARDNI UCHA

Standardní ucha našich bavlněných tašek jsou ze stejného materiálu jako taška, tedy z bavlna a mají šíři 2,5 cm. Dlouhé ucha mají délku 63 cm, zatímco krátké 42 cm.

UCHA Z POPRUHŮ

popruh

Námi vyráběné bavlněné tašky mohou být opatřeny uchy z popruhů. Možnost výběru ze široké nabídky barev a druhů.

JEDNODUCHÉ UCHO

jednoucho

Vyrábíme tašky i s jedním širokým uchem. Jedno ucho umožňuje nosit tašku přes rameno. Zakázková výroba bavlněných tašek umožňuje různé délky a šíře ucha dle představ zákazníka.

KAPSA

VNITŘNÍ KAPSA

Vnitřní kapsa může být jakékoliv velikosti, jednoduchá či dvojitá, ideální pro telefon nebo peněženku. Dodatkové možnosti: zapínání na cvok, zip nebo na suchý zip.

BOČNÍ KAPSA

Boční kapsa na straně tašky je praktický doplněk.

KAPSA SE ZIPEM

kapsa se zipem

Kapsa se zipem zajistí ochranu důležitých věcí. Zipy jsou k dipozici v různých materiálech, délkách a barvách.

ETIKETA

SUBLIMOVANÁ

SUBLIMOVANA ETIKETA

Polyesterová etikety se sublimačním tiskem. Možnost plnobarvného tisku v rozlišení 1200x600dpi. Vyznačuje se hladkým povrchem a kvalitním propracování detailů. Vyrobené etikety jsou extrémně odolné proti seprání a otěru. Min množství 500 ks

TKANÁ

Tkané etikety mají výbornou trvanlivost a odolnost vůči seprání a otěru. Okraje tkaných etiket jsou opatřeny proti třepení termořezem. Etikety nabízíme až šestibarevné. Min množství 1.000 ks

TIŠTĚNÁ

SUBLIMOVANA ETIKETA

Polyesterová etiketa tiskem z folie. Možnost vícebarevného oboustranného tisku, až 30 barev za poměrně nízké ceny. Nabídka podkladových materiálů: bílá, satén(světle béžová), žlutá, béžová, oranžová, modrá, zelená, khaki, šedá, černá. Min množství 500 ks

DOKONČENÍ

DODATEČNÉ ŠITÍ

Dodatečné overlock šití podél spodní části tašky zajišťuje větší stabilitu a trvar.

DNO A VŠITÉ BOKY

Bavlněné tašky se dnem nebo s všitými boky jsou alternativou ke standardním bavlněným taškám. Jsou více prostorné a ideální pro každodenní nákupy.

ŠTEPOVÁNÍ

Dodatečné vyztužení tašek prošitím podél okraje stran má za následek, že je taška tužší a neztrácí svůj tvar.

BALENÍ

DO PVC SÁČKŮ

Tašky mohou být baleny jednotlivě v estetické plastovém sáčku.

DO EKO OBÁLKY

BALENI DO KARTONU

Balení do obálky z recyklovaného papíru, podtrhuje ekologické vlastnosti celého reklamního produktu.